Laureaci Konkursów Informatycznych LOGIA

Rok szkolny 2015/2016 - Logia16

  • laureaci: Julianna Piskorz, Jakub Bachurski, Mieszko Baszczak, Andrzej Bednarczyk, Mateusz Boruń, Franciszek Butryn, Bartłomiej Cieślar, Karolina Drabik, Adrian Górecki, Mieszko Grodzicki, Jakub Grunas, Tomasz Kubica, Adam Kwiecień, Konrad Litwiński, Kacper Łobodecki, Krystian Markowski, Maria Mierzejewska, Michał Pietrzak, Jarosław Piórkowski, Jan Piskorski, Andrzej Radzimiński, Aleksander Sabak, Wiktor Schab, Lidia Sobońska, Mikołaj Stępiński, Antoni Strychalski, Patryk Tomaszewski, Szymon Trochimiak, Dominik Wawszczak, Antoni Wiśniewski, Jadwiga Zymer
  • finaliści: Jonasz Aleszkiewicz, Stanisław Biegała, Franciszek Biel, Bogdan Błędziński, Bartosz Deptuła, Kamil Roman Dutkiewicz, Aleksander Garlikowski, Ha Dieu Hoa, Szymon Jakubicz, Jan Jakubik, Kamil Jonak, Paweł Kazbieruk, Rafał Klimek, Szymon Kościelski, Filip Nogaj, Jędrzej Olkowski, Antoni Puch, Marta Sadlej, Paweł Sieczak, Mateusz Stanek, Seweryn Ziemski

Rok szkolny 2014/2015 - Logia15

  • laureaci: Krystian Król, Jędrzej Olkowski, Michał Stankiewicz, Tomasz Wiśniewski, Michał Perłakowski, Piotr Olszewski, Szymon Karpiński, Małgorzata Biegała, Mikołaj Czarkowski, Stanisław Szcześniak, Adam Rozenek, Marcin Galiński, Antek Wiśniewski, Jakub Stempkowski, Jan Stempkowski, Michał Rokita, Krzysztof Paweł Zdulski, Wojciech Szymański, Patryk Tomaszewski, Piotr Nojszewski, Mikołaj Kołybko, Bartłomiej Cieślar, Konrad Klimkiewicz, Piotr Jasiński, Maria Mierzejewska, Michał Siennicki

Rok szkolny 2013/2014 - Logia14

  • laureaci: Witold Drzewakowski, Krystian Król, Wojciech Szymański, Szymon Trochimiak, Piotr Wójcik, Piotr Czernecki, Igor Dolecki, Paweł Pawlik, Artur Puzio, Michał Siennicki, Jakub Stempkowski, Patryk Tomaszewski, Jan Żak, Lidia Sobońska, Tomasz Słojewski, Adam Bac, Kamil Boryczka, Konrad Klimkiewicz, Kuba Krawczyk, Mikołaj Stępiński, Jan Dąbrowski, Łukasz Gralak, Maria Mierzejewska, Jan Polaczek, Michał Rokita, Łukasz Jakimiec, Maciej Walczak, Jakub Bartmiński

Rok szkolny 2012/2013 - Logia13

  • laureaci: Maciej Bartczak, Wiktoria Kośny, Szymon Olearczuk, Tomek Kościuszko, Tien Chu, Krzysztof Piesiewicz, Bartłomiej Jakubiak, Jan Olkowski, Artur Puzio, Krzysztof Witczyński, Piotr Styczyński, Krzysztof Gutkowski, Mikołaj Jakubowski, Kamil Ruta, Grzegorz Maros-Turek, Maciej Morawski, Robert Kowalski, Kamil Boryczka, Michał Balcerzak, Anna Ziółkowska, Piotr Olczak, Igor Dolecki, Michał Włoszczyński, Damian Kacperski, Alicja Dutkiewicz, Krystian Król, Rafał Łyżwa

Rok szkolny 2011/2012 - Logia12

  • laureaci: Antoni Hanke, Michał Zawalski, Artur Puzio, Marcin Osówniak, Michał Lipka, Piotr Piotrowski, Adrian Naruszko, Rafał Fundowicz, Michał Grzeszczyk, Michał Puchalski, Jan Chomiak, Mateusz Dański, Tomasz Grześkiewicz, Piotr Olczak, Adam Klukowski, Ewa Wieczorek

Rok szkolny 2010/2011 - Logia11

  • laureaci: Rafał Fundowicz, Antoni Hanke, Wojciech Jabłoński, Michał Jarzynka, Jędrzej Kalisiak, Karol Kaszuba, Jan Ludziejewski, Jakub Łobodecki, Stanisław Mączka, Filip Michalak, Marcin Osówniak, Marta Pacuszka, Konrad Paluszek, Krzysztof Piesiewicz, Zuzanna Pilat, Jakub Skorupski, Krzysztof Starecki, Marcin Sucharski, Dominik Traczyk, Stanisław Wasilkowski, Michał Zawalski

Rok szkolny 2009/2010 - Logia10

  • laureaci: Patryk Czajka, Przemysław Czechowski, Joanna Dąbrowska, Stanisław Jan Dobrowolski, Grzegorz Fabiański, Jakub Głasek, Klaudia Grygoruk, Wojciech Jabłoński, Maciej Kacprzak, Artur Kęsik, Maciej Kruk, Aleksander Matusiak, Stanisław Mączka, Hubert Olkowski, Konrad Paluszek, Karol Pieniący, Kasper Radek, Marek Sommer, Arkadiusz Wróbel

Rok szkolny 2008/2009 - Logia09

  • laureaci: Agata Cichocka, Jan Darowski, Grzegorz Fabiański, Klaudia Grygoruk, Maciej Kacprzak, Krzysztof Kiewicz, Marcin Kozłowski, Michał Kućko, Sebastian Kurella, Marcin Lachowski, Aleksander Matusiak, Michał Nagrodzki, Michał Pacholski, Krzysztof Piwoński, Kamil Pogorzelski, Stanisław Purgał, Mateusz Skórski, Krzysztof Starecki, Marcin Szwarc, Adrian Wielgosik, Arkadiusz Wróbel, Bartłomiej Zawalski, Antoni Zawodny

Rok szkolny 2007/2008 - Logia08

  • laureaci: Michał Adamczyk, Jan Darowski, Mateusz Dubaniowski, Łukasz Gładczuk, Rafał Harabień, Katarzyna Jabłonowska, Piotr Jarosz, Robert Kłoszewski, Maciej Korpalski, Hubert Kosiacki, Kacper Kula, Aleksander Matusiak, Łukasz Mioduszewski, Adam Nieżurawski, Michał Pacholski, Michał Rutkowski, Albert Sławiński, Stanisław Sołtan, Andrzej Sułecki, Arkadiusz Wróbel, Bartłomiej Zawalski, Antoni Zawodny

Rok szkolny 2006/2007 - Logia07

  • laureaci: Magdalena Bojarska, Bartłomiej Gajewski, Łukasz Gładczuk, Rafał Harabień, Janusz Lewandowski, Wojciech Marczenko, Inga Rüb, Piotr Suwara, Paweł Wawruch, Tomasz Wiszniewski, Dawid Dąbrowski, Maciej Korpalski, Michał Ciszewski

Rok szkolny 2005/2006 - Logia06

  • I miejsce: Michał Marschall, Łukasz Piotrowski,
  • II miejsce: Maciej Dębski, Konrad Miziński, Tomasz Pawłowski, Wojciech Żółtak,
  • III miejsce: Marcin Baczyński, Jan Zalewski, Arkadiusz Betkier, Marcin Ziombski.

Rok szkolny 2004/2005 - Logia05

  • I miejsce: Marcin Andrychowicz, Maciej Dębski, Paweł Gołąb, Łukasz Piotrowski, Maciej Reich, Marcin Ryciuk, Tomasz Wysocki,
  • II miejsce: Norbert Balicki, Paweł Barszcz, Maciej Ciemski, Łukasz Mazurek, Grzegorz Stefański.

Rok szkolny 2003/2004 - Logia04

  • I miejsce: Marcin Andrychowicz, Jan Inowolski, Łukasz Mazurek,
  • II miejsce: Katarzyna Sawicka, Paweł Selwet, Jakub Wagner, Adrian Panasiuk, Tomasz Wysocki,
  • III miejsce: Marcin Ryciuk, Piotr Ciemski, Wojciech Credo, Jan Zawodny.

Rok szkolny 2002/2003 - Logia03

  • I miejsce: Marcin Andrychowicz, Tomasz Dąbrowski, Jan Inowolski, Juliusz Kopczewski,
  • II miejsce: Paweł Selwet, Marek Marczykowski, Adrian Panasiuk, Antoni Kędracki, Marcin Ryciuk,
  • III miejsce: Kamil Ostaszewski, Aleksander Gajewski, Michał Grabowski, Łukasz Mazurek, Jan Pużyński.

Rok szkolny 2001/2002 - Logia02

  • I miejsce: Łukasz Mazurek, Grzegorz Wierzowiecki,
  • II miejsce: Robert Nasiadek, Krzysztof Pawłowski, Łukasz Kidziński,
  • III miejsce: Jarosław Apelski, Kamil Ostaszewski, Adrian Trzeciak, Marcin Łopacki, Tomasz Dąbrowski, Paweł Salwet, Miron Kursa, Przemysław Pawelczuk.