Aktualności

Już po raz dwudziesty czwarty, a w obecnej formule - po raz osiemnasty, w roku szkolnym 2017/2018 organizowany jest przez OEIiZK konkurs informatyczny dla uczniów mazowieckich gimnazjów zainteresowanych programowaniem. Jest to konkurs przedmiotowy Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Zawody finałowe odbyły się 7 marca 2018 roku.

Tytuł laureata uzyskali ci, którzy zdobyli co najmniej 60 punktów, a tytuł finalisty uzyskali ci, którzy zdobyli co najmniej 20 punktów.

Zaświadczenia o uzyskaniu tytułu laureata/finalisty są do odebrania w sekretariacie OEIiZK przy ulicy Raszyńskiej 8/10 w Warszawie, pok. 307, do poniedziałku, 14 maja 2018 r.

Na czwartek, 17 maja 2018 r., na godz. 10 serdecznie zapraszamy laureatów, rodziców/opiekunów prawnych, nauczycieli i dyrektorów szkół na uroczyste zakończenie konkursu do Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie przy ul. Kawęczyńskiej 36.

Tytuł Laureata tegorocznego Konkursu uzyskali:

Jonasz Aleszkiewicz
Maciej Bielik
Paweł Pilarski
Michał Stawarz
Dominik Wawszczak
Wojciech Weremczuk
Jadwiga Zymer

oraz

Filip Filipkowski
Ignacy Gębuś
Piotr Grynfelder
Mikołaj Bulge
Marcin Żołek
Jakub Bachurski
Andrzej Gwiazda
Tymoteusz Kucharek
Marcin Stopka
Jakub Szczepaniak
Witek Winiarski
Piotr Jasiński
Piotr Kazimierczak
Kornel Tłaczała
Jacek Załęski
Jakub Trzykowski
Marek Zbysiński
Daniel Soboński
Dawid Ratyński
Jacek Muszyński
Antoni Marczak
Mateusz Piekarczyk
Piotr Przybysz
Tomasz Boguszewski
Szymon Kotarba
Pola Łabędzka
Filip Nogaj
Patryk Karp
Ignacy Prugarewicz
Maksymilian Bentje Knust
Miłosz Matraszek
Maurycy Kośny
Tomasz Kwiatkowski

Tytuł Finalisty tegorocznego Konkursu uzyskali

Adam Sosnowski
Maciej Bablok
Marcin Giembicki
Piotr Głowacki
Bogdan Błędziński
Michał Broda
Patryk Kocewiak
Jakub Kontak
Renata Hałasa
Bartłomiej Grochowski
Marek Bogiel
Yuriy Kashivskyy
Jakub Kaszycki
Wiktor Kłoniecki
Nadia Serafin
Jakub Bliźniuk
Filip Kozłowski
Aleksander Łaciński
Hubert Damian Nowak
Tytus Puzianowski-Krzypkowski
Ignacy Stępniewski
Mateusz Stanek
Eryk Kiepuszewski
Bartosz Błaszczyk
Paulina Kubera
Filip Krawczyk
Piotr Pływacz
Michał Rogala
Jakub Bojarowski
Władysław Młynik
Franciszek Zaranowicz
Szymon Kościelski
Mateusz Mazurczak
Aleksander Maciejewski
Artur Oleksiewicz
Kamil Michalak
Dawid Rejowski
Bartosz Gembalczyk
Bartek Szostakiewicz
Maja Życka
Łukasz Lipski
Kacper Wasiak
Juliusz Pawlus
Kajetan Białek
Igor Dmochowski
Jan Kowalczewski
Jakub Słowikowski
Krystian Postek
Jakub Pietruszka
Anh Quan Do
Mateusz Janecki
Mateusz Korytkowski
Franciszek Kozioł
Patrycja Malarska
Maciej Pilarczyk
Bartosz Kaczmarek
Paweł Rzeszotarski
Wojciech Sieczak
Ada Stankiewicz
Szymon Kupisz
Aleksander Leon Wendt
Aleksander Jaros
Miłosz Muszyński
Bartosz Radek
Jakub Sokolik
Stanisław Kowański
Paweł Mroziuk
Antoni Facca
Krzysztof Guzik
Adam Karpiński
Michał Łukasik
Szymon Łukawski
Dominika Owoc
Jan Przyłuski
Gabriel Grabowski
Joanna Dąbrowska
Piotr Kucharczyk
Mateusz Ogniewski
Anand Srivastava
Bogumiła Okrojek
Szymon Romanko
Kazimierz Ciaś
Igor Ochocki
Jan Tomanek

Informacje o innych konkursach przedmiotowych można znaleźć na stronie organizatora - MSCDN w Warszawie